برخی دوستان اعلام کرده اند با توجه به این که از ابتدا ساعات تشکیل کلاس روز های چهار شنبه برنامه ربزی شده بود، در روز دوشنبه نمی توانند در کلاس حاضر شوند، از این رو و با توجه به اینکه جلسه قبل دوستان خوابگاهی اعلام کردند که چهارشنبه هفته بعد یعنی(23/11/92)بعد از تعطیلی روز 3 شنبه در تهران نیستند:)، جلسه آخر کلاس روز 30/11/92 تشکیل و امتحان پایان دوره هم یک هفته بعد از آن (7/11/92)برگزار می شود.باید بدانیم که قدرت نهایی برای تعریف هویت، در اختیار خود ماست

گذشته ما، مشخص کننده حال یا آینده ما نیست

دست به عمل بزنید و هویت تازه و نیرومند خود را از همین امروز بپذیرید.

"آنتونی رابینز"

سربلند باشید
 


یکی از دوستانم در شرکت کیسون گفت این شرکت معتبر نیاز به "کارشناس کنترل پروژه"  و "کارشناس امور قرارداهها"در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد از دانشگاهاهای معتبر داره.

میتونید به وب سایت شرکت مراجعه کنید:

www.kayson.info


در چند سال گذشته برگزاری آزمون PRINCE2 Foundation در ایران مثل اکثر آزمون‌های بین‌المللی به خاطر تحریم‌ها ممنوع بود . در نتیجه کسایی که تصمیم داشتند در این آزمون  معتبر مدیریت پروژه شرکت کنند و گواهی بگیرن مجبور بودن به کشورهای دیگر سفر کنند که هم سخت و هم پرهزینه بود.

خوشبختانه  در حال حاضر بعد حل مسائل سیاسی قبلی بین ایران و کشور انگلستان امکان شرکت در آزمون در ایران فراهم شده است و یکی از مهم‌ترین گواهی‌های بین‌المللی مدیریت پروژه قابل دریافت در همین کشور خودمان است، البته  تضمینی وجود نداره که این شرایط اینگونه  دوام داشته باشد.
 


دوستان عزیز به امید خدا  طبق برنامه قبلی کلاس مدیریت پروژه

روز چهارشنبه 9/11/92 تشکیل می گردد.


شاد باشید...
 


این مطلب رمزدار است، جهت مشاهده باید کلمه رمز این مطلب را وارد کنید.
این مطلب رمزدار است، جهت مشاهده باید کلمه رمز این مطلب را وارد کنید.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات