سلام

توجه: قسمت دوم نمونه سوالات نیز به همین پست اضافه گردید

  • تست های منتخب هفت فصل اول کتاب راهنمای آزمون PMP برای شما روی سایت قرار می دهم.
  • توجه داشته باشید بررسی این سوالات و مطالعه کامل جزوه، در پاسخگویی به سوالات آزمون به شما کمک خواهد کرد به عبارتی سوالات لزوما از این تست های منتخب نخواهد بود.
  • نیمه دوم تست های منتخب هم به زودی روی سایت قرار می دهم.
  • در ضمن با توجه به بازگشایی دانشگاه در روز 2 شهریور،با مشورت با دبیر محترم انجمن علمی دانشکده به دلیل دشواری هماهنگی های لازم در همان روز اول بازگشایی دانشگاه، تاریخ امتحان را روز 9 ام شهریور تعیین کرده اند.
  • با بررسی سوالات در صورت هرگونه ابهام و سوال، می توانید سوالات خود را از طریق بخش نظرات همین پست مطرح نماید تا در اسرع وقت پاسخ دهم و دیگر دوستان هم پاسخ ها را ببینند. پاسخ به سوالات بعد از روز 30 ام شهریور برای من مقدور خواهد بود.

امیدوارم همواره شاد و سربلند باشید

نوری
 
: برای دانلود قسمت اول نمونه سوالات اینجا کلیک کنید برای دانلود قسمت دوم نمونه سوالات اینجا کلیک کنید


رتبه بین المللی پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران:ادامه مطلب


 
 


 
اجرایی شدن دوره کارشناسی ارشد مدیریت پروژه گرایش مهندسی نفت و گاز:

دکتر سید حسین ایرانمنش رییس موسسه مطالعات بین المللی انرژی(تحت نظارت وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران) از تصویب و اجرایی شدن دوره کارشناسی ارشد مدیریت پروژه گرایش مهندسی نفت و ...گاز خبر داد. متن اطلاعیه منتشر شده در این خصوص به قرار زیر می‌باشد:

صنعت نفت کشور به عنوان صنعت پیشران اقتصاد کشور درگیر پروژه‌های عظیم توسعه میادین نفت و گاز بوده و بعضا به سبب مشترک بودن برخی از این میادین با کشورهای همسایه، سرعت عمل در اجرای پروژه‌های توسعه ‌ای اهمیت دوچندان می‌یابد.

باعنایت به اهمیت دانش مدیریت پروژه در این صنعت و تاثیر آن در اصلاح روند اجرای پروژه‌ها و افزایش بازدهی در اجرای پروژه‌های نفت و گاز کشور، موسسه مطالعات بین المللی انرژی به عنوان کانون (Hub) پژوهش‌های راهبردی و مدیریتی وزارت نفت، سرفصل آموزشی دوره کارشناسی ارشد مدیریت پروژه گرایش مهندسی نفت و گاز را به تصویب وزارت علوم تحقیقات و فناوری رسانیده است که از همین سال توسط برخی از دانشگاه‌ها پذیرش دانشجو خواهد داشت.

هدف از این دوره، تربیت مدیر و افراد متخصص برای پروژه‌های نفت و گاز می‌باشد و فارغ‌التحصیلان این رشته در شرایط برابر، دراولویت استخدامی وزارت نفت قرار خواهند گرفت.

این رشته در سال ۱۳۹۲ از کد رشته ۱۲۵۹ مهندسی صنایع پذیرش خواهد داشت و از سال آتی با کد رشته ‌ای جداگانه در دفترچه انتخاب رشته قرار خواهد گرفت. با توجه به نقشی که این مهم درتوسعه ملی کشور دارد؛ انتخاب این رشته قویا به دانشجویان ممتاز این کد رشته توصیه می‌گردد. 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات