تبلیغات
وب سایت مهندس پیمان نوری http://www.pnoori.ir - مطالب آبان 1392

کلاس مدیریت پروژه 29/8/92 تشکیل نمی شود.


 


مدتی است ویرایش دوم کتاب فرم های  مدیریت پروژه (براساس استاندارد PMBOK 2013) به دستم رسیده است، در تصمیم گیری بین درست یا غلط بودن قرار دادن آن برای دانلود و استفاده دیگران در آخر این تصمیم را گرفتم که این کار را بکنم. شکی نیست که ماهیت کارم اشتباه  است، ولی هرچه فکر کردم... به تحریم ها...، به پروسه سخت خرید خارجی.... همچون مشکل در تهیه CREDIT CARD و.... عضویت در موسسه PMI ,....

 

 همچنین وقتی مشاهده کردم برخی موسسات فعال در عرصه مدیریت پروژه  و  سایت های داخلی که علاوه بر این که نقض کپی رایت را مرتکب شده اند در ثانی آن را وسیله کسب و تجارت خود قرار داده اند!! و  قیمت بالای  80,000 تومانی برای دانلود زحمت دیگران( فایل این کتاب) تعیین کرده اند!! حتی مالیات 5% ای هم تعیین کرده اند:)

 وقتی دیدم در هر صورت این نقض قانون اتفاق افتاده و خود وسیله برای سود آوری برخی شده است در آخر این موارد  دست به دست هم داد تا این کتاب را برای دانلود  دوستان بر روی سایت قرار دهم. 

حداقل یادمان باشد این کتاب توسط PMI  تهیه شده است.

 

 

 
 
: برای دانلود اینجا کلیلک کنید


 از آنجا که در دوره های قبل با دوستان هماهنک کرده بودیم که در صورت عدم تشکیل کلاس در سایت اطلاع رسانی خواهد شد و به این روش عمل می کردیم، باوجود اینکه برای جلسه 8.8.92 از قبل اطلاع رسانی کرده بودم که کلاس تشکیل نمی شود و به علاوه از سوی اعضای انجمن هم پیامک عدم تشکیل کلاس خبر رسانی شده بود. ولی متعجب شدم وقتی شنیدم برخی دوستان بی اطلاع بودند و در تاریخ مذکور در دانشکده حاضر شده و معطل گردیده اند. لازم دانستم بار دیگر از دوستان عزیز بابت این موضوع عذر خواهی نمایم.

و یاد آوری نمایم مبنای عدم تشکیل احتمالی کلاس خبر اعلام شده در سایت خواهد بود، سیستم پیامک دانشکده هم فعال است ، منتها ظاهرا دوستانی که دریافت پیامک تبلیغاتی را غیر فعال نموده اند یا شماره خود را حین ثبت نام به انجمن علمی نداده اند قادر به دریافت این پیامک ها هم نیستند. پس ملاک عمل خبر احتمالی اعلام شده در سایت خواهد بود.

سربلند باشد

نوری
 


این مطلب رمزدار است، جهت مشاهده باید کلمه رمز این مطلب را وارد کنید.
با سلام

در انتهای جزوه دوم تعدادی از نمونه تست به زبان انگلیسی قرار دادم از دوستانم تقاضا دارم با صرف اندکی زمان قبل از کلاس تستها را بررسی نمایید تا اگر فرصت کردیم در کلاس با هم بررسی نمائیم.

یک نمونه مطالعه موردی  هم قرار می دهم که لطفا یک بار روخوانی نمائید تا در کلاس در موردش صحبت نمائیم.
 


 

دوستان  کلاس مدیریت پروژه این هفته8.8.92  تشکیل نمی شود.

دوستان احتمال عدم تشکیل کلاس این هفته چهارشنبه(8.8.92) وجود دارد. در صورت قطعی بودن موضوع روز قبل کلاس حتما اطلاع رسانی دقیق خواهد شد.

خواهشمندم حتما سه شنبه به سایت مراجعه فرمایید تا در مورد تشکیل یا عدم تشکیل کلاس مطمئن شوید. پس ملاک تشکیل یا عدم تشکیل کلاس خبر 3 شنبه خواهد بود.

با سپاس

نوری